Agencja pośrednictwa pracy dla cudzoziemców

Jesteśmy biurem pośrednictwa pracy dla cudzoziemców oraz pracodawców zatrudniających cudzoziemców. Siedziba firmy mieści się w Aleksandrowie Łódzkim. Oferujemy kompleksową pomoc już od dnia przyjazdu lub podjęcia pracy. Pomagamy w pozyskaniu wszelkich zezwoleń, w podejmowaniu legalnego zatrudnienia oraz w zakładaniu działalności gospodarczej. Prowadzimy usługi księgowe i kadrowe dla pomiotów prowadzonych przez cudzoziemców lub zatrudniających cudzoziemców. Udzielamy porad prawnych, pomagamy odwoływać się od decyzji urzędów i służb. Ze względu na wieloletnie doświadczenie pracowników agencji pośrednictwa pracy możesz mieć pewność, że usługi są wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami i w sposób najbardziej korzystny zarówno dla kandydata, jak i pracodawcy.

Profesjonalne pośrednictwo pracy

Zdajemy sobie sprawę, że rozpoczęcie przez cudzoziemca pracy w Polsce wiąże się z koniecznością dopełnienia wielu kwestii formalnych. Dotyczy to zarówno obcokrajowca, jak i potencjalnego pracodawcy. Skorzystanie z usług biura pośrednictwa pracy jest ułatwieniem dla obu stron, ponieważ nie muszą skupiać się na kompletowaniu dokumentów i uzyskiwaniu pozwoleń. Wszelkimi kwestiami urzędowymi zajmuje się nasze biuro. Pośrednictwo pracy umożliwia kontakt między przedsiębiorcą i kandydatem oraz przyspiesza proces rekrutacji na wybrane stanowisko.

Oprócz świadczenia usług agencji pośrednictwa pracy, pomagamy także cudzoziemcom w otwarciu firmy w Polsce. Obsługujemy ich kadrowo i płacowo, a także udzielamy pomocy prawnej. Jeśli jesteś obcokrajowcem, który chce rozpocząć karierę zawodową w Polsce, profesjonalne pośrednictwo pracy, którym zajmuje się Magellan group z pewnością ułatwi Ci start.

Logo Magellan Group