Praca w Polsce dla Ukraińców – pomoc w kwestiach formalnych

Przyjechałeś do Polski? Nie wiesz, w jaki sposób zdobyć pozwolenie na pracę i rozpocząć legalne zatrudnienie? Chciałbyś zostać dłużej w Polsce, ale nie wiesz, jakich potrzebujesz dokumentów? Pracujesz w Polsce, ale chciałbyś, żeby przyjechała do Ciebie Twoja rodzina?

Jeśli tak, to dobrze trafiłeś.

Magellan group z siedzibą w okolicach Łodzi to agencja pracy oraz firma świadcząca usługi księgowe i kadrowe. Zajmujemy się pomocą obcokrajowcom w dopełnieniu wszelkich formalności niezbędnych do legalizacji pobytu cudzoziemca oraz podjęcia pracy w Polsce. Udzielimy Ci wszelkich potrzebnych informacji, przygotujemy wymagane dokumenty, możemy również pojechać z Tobą do urzędu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku, ukraińsku, rosyjsku i hiszpańsku. Jeśli chcesz podjąć zatrudnienie na terenie Polski, pomożemy Ci w uzyskaniu zezwolenia na pracę.

W odpowiedzi na potrzeby klientów zajmujemy się oferowaniem pracy dla Ukraińców w Polsce w przedsiębiorstwach o różnych profilach działalności. Możesz uzyskać wsparcie nie tylko w ramach znalezienia pracy, ale również, jeśli planujesz rozpoczęcie prowadzenie działalności gospodarczej w naszym kraju.

Praca dla cudzoziemców