Pomoc prawna dla cudzoziemców, legalizacja pobytu, uzyskanie dokumentów

Specjalizujemy się w legalizacji zatrudnienia na terenie Polski. Magellan Group z siedzibą w okolicach Łodzi to biuro obsługi cudzoziemców i pracodawców rekrutujących osoby z zagranicy. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami, którzy oferują atrakcyjne stanowiska obcokrajowcom. Nie tylko wspieramy ich w procesie pozyskania pracowników, ale także ułatwiamy dopełnienie wszelkich kwestii formalno-prawnych.

Cudzoziemcy, którzy skorzystają z usług firmy, mogą liczyć na pomoc w legalizacji pobytu w Polsce. Ułatwiamy uzyskanie Karty Polaka, zezwolenia na pobyt stały lub czasowy oraz innych niezbędnych dokumentów urzędowych.

Kompleksowa pomoc prawna dla cudzoziemców

Wiemy, że kwestie prawne są niezwykle istotne dla kandydatów do pracy, a także dla przedsiębiorców. Zdajemy sobie sprawę, że przejście przez wszelkie formalności może być dla cudzoziemców skomplikowane. Dlatego wspieramy ich od samego początku pobytu w naszym kraju poprzez sporządzanie odpowiednich dokumentów, wsparcie w trakcie rekrutacji oraz pomoc w wypełnieniu odpowiednich wniosków.

Jeśli jesteś obcokrajowcem i zamierzasz zamieszkać na terenie Polski oraz chcesz uzyskać kartę pobytu lub zezwolenie na pobyt czasowy, skontaktuj się z naszym łódzkim biurem. Podpowiemy, od czego powinieneś zacząć, a także wskażemy kolejne kroki.

Pomoc prawna dla obcokrajowców na terenie Łodzi

Działamy na terenie Łodzi i oferujemy pełne wsparcie cudzoziemcom oraz pracodawcom podczas legalizacji pobytu, a także w innych kwestiach związanych z poszukiwaniem pracy i procesem zatrudnienia. Dbamy o jego płynny i zgodny z obowiązującymi przepisami prawa przebieg. Na naszą pomoc obcokrajowcy mogą liczyć nie tylko w trakcie rekrutacji, ale także na każdym kolejnym etapie naszej współpracy.

A jeśli planujesz otwarcie firmy w Polsce, możesz skorzystać z profesjonalnej obsługi kadrowej i księgowej, którą prowadzimy dla przedsiębiorców z zagranicy. Zadbamy o prawidłowe prowadzenie podatkowej książki przychodów oraz w sposób rzetelny dokonamy niezbędnych rozliczeń VAT, ZUS i JPK.